Green Mountain Media Green Mountain Media

65-364 Zielona Góra, ul. Kożuchowska 15A/409 Zadzwoń do nas : +48 535 850 624

Prowadzenie jakiejkolwiek działalności w internecie nie przyniesie dobrych rezultatów, jeżeli nie będzie połączone z dopasowanymi do produktów lub usług działaniami reklamowymi. Bez odpowiedniej promocji bardzo ciężko przebić się przez konkurencję i zaistnieć w internecie. Ciekawą a zarazem skuteczną formą reklamy są linki sponsorowane. Tutaj reklamodawca sam dostosowuje budżet oraz planuje wszystkie opcje związane z wyświetlaniem linków promocyjnych. Oczywiście dla osoby początkującej będzie dość trudno osiągnąć dobre wyniki, ponieważ optymalizacja kampanii reklamowej wymaga doświadczenia i idealnej znajomości rynku.

Kampanie reklamowe znacząco zwiększają ruch oraz konwersję.

Reklamę AdWords można traktować jako główny sposób promocji i przeznaczać znaczną cześć budżetu, jednak o wiele lepszym posunięciem będzie podział finansów na wszystkie płaszczyzny umożliwiające promocję. Kompleksowy marketing zawierający linki sponsorowane, pozycjonowanie, marketing internetowy oraz inne formy reklamy zawsze przynosi najlepsze rezultaty i dociera do większego grona potencjalnych klientów. AdWords charakteryzuje się wysoką szybkością pozytywnych efektów, ponieważ od razu po wpłaceniu budżetu Państwa firma będzie widoczna na pierwszych stronach wyszukiwania dla wybranych w kampanii reklamowej haseł. Jest to bez wątpienia najpopularniejsza forma, jednak dość sporym minusem są wysokie koszty oraz to, że nieodpowiednio zoptymalizowana kampania będzie droga, a jej efekty nie przełożą się na podniesienie konwersji. Dlatego, żeby zrobić to jak najlepiej, warto rozpocząć współpracę z firmą, która posiada specjalistów w tej dziedzinie.


Jak wyglądają płatne kampanie reklamowe w naszym wykonaniu?

Przed rozpoczęciem kampanii reklamowej robimy dokładną analizę, która umożliwia przeprowadzenie optymalizacji wszystkich zaawansowanych ustawień. Dzięki temu budżet przeznaczony na Państwa reklamę będzie wykorzystany w najlepszy, możliwy dla danej branży sposób. Pozwoli to na znaczne podniesienie konwersji oraz ograniczenie tak zwanych pustych kliknięć, które w normalnych okoliczność pochłaniałyby znaczną część budżetu. Rozpoczęcie współpracy z nami gwarantuje Państwu osiągnięcie znakomitych wyników przy zachowaniu optymalnego budżetu reklamowego, wykorzystanego w sposób maksymalnie zoptymalizowany.

Copyright © 2015-2018. GMM