Pozycjonowanie bez ściemy!

Copywriting

Świat kręci się wokół treści. Jeszcze wiele lat temu wszystko obracało się wokół książek i czasopism. Dziś, w dobie cyfrowego przekazu, dominuje przekaz elektroniczny. Wiąże się to z mnogością informacji, z których trzeba wyłuskać to, co najistotniejsze. Jeżeli chcesz dotrzeć do potencjalnych klientów – zainteresuj ich! Strony internetowe, drukowane materiały reklamowe, artykuły sponsorowane i eksperckie – pokaż swoją jakość!

Nasz zespół copywriterów posiada doświadczenie w wielu branżach, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować treści merytoryczne, spełniające oczekiwania najbardziej nawet wymagających klientów.

Tworzymy treści specjalistyczne, bazując na materiałach dostarczanych przez zlecającego, bazujemy również na innych merytorycznych treściach, w pełni wyczerpujących konkretne zagadnienie.

Tworzymy treści na strony internetowe, mające przyciągnąć wzrok, zainteresować, zaintrygować. Nasze treści są zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarek internetowych, co ułatwia proces późniejszego pozycjonowania.

Wspieramy działania w zakresie pozycjonowania witryn, dlatego też dostarczamy treści na zaplecza pozycjonerskie – są to zarówno teksty synonimizowane, zapleczowe, jak również preclowe.

Treści są dostarczane przez nas w ciągu 96 godzin od złożenia i opłacenia zamówienia (jeżeli ustalenia nie są inne).