fbpx

Obserwuj nas

Zadzwoń: +48 535 850 624

 > Tworzenie stron internetowychCzym są strony internetowe i po co one są potrzebne?
W dzisiejszych czasach firmy, które nie posiadają swoich stron internetowych mają większy problem z dotarciem do klientów. Jest to nie tylko swoista wizytówka, lecz sposób na komunikację z klientem i jego pozyskanie.
Jeszcze kilka lat temu większość przedsiębiorców uważała, iż posiadanie swojej strony internetowej jest zbędne, gdyż nie mają za bardzo czasu na ich stworzenie jak i uaktualnianie – tyczy się to zwłaszcza przedsiębiorstw działających w sposób dynamiczny, często oferujących zmienne produkty lub usługi. Dzisiejsi przedsiębiorcy mają świadomość, że strona internetowa jest wręcz niezbędna. To dzięki niej mogą lepiej prezentować swoją ofertę, wykorzystując najnowsze rozwiązania w tym względzie. Z racji tego, iż większość osób to wzrokowcy, poprzez odpowiednie wyeksponowanie walorów oferty można zwiększyć szansę na skuteczne pozyskanie klienta.Warto więc skorzystać z naszej oferty, jaką jest tworzenie stron internetowych.


Firmy prześcigają się w kreatywności, byleby tylko przyciągnąć uwagę potencjalnego klienta i dokładnie zapoznać go z ofertą. Strona internetowa musi być więc nie tylko wykonana estetycznie, lecz także w najlepszy możliwy sposób prezentować przedsiębiorstwo, w sposób szczególny skupiając się na swojej ofercie.

Jak wykonujemy strony internetowe?
Tworzymy strony internetowe zgodne z oczekiwaniem klientów. Sam proces określany jako tworzenie stron internetowych jest z wielu etapów, na których klient ma wpływ na dalszy kształt swojej strony.  Na samym początku określamy funkcjonalność, jaką dana witryna powinna się wyróżniać. Projektujemy warstwę graficzną, by była spójna nie tylko w sposób kolorystyczny z przedsiębiorstwem, lecz także by była wdrożona w sposób umożliwiający jak najefektywniejszy jej wykorzystanie. Dbamy o to, by treści na stronie internetowej jak najdokładniej odzwierciedlały nie tylko ofertę przedsiębiorstwa, lecz także jego misję, cele, lecz także osiągnięte sukcesy. Tworzymy witryny internetowe zoptymalizowanie pod wyszukiwarki internetowe, co ułatwia późniejszy proces pozycjonowania. Wiemy, że spora część użytkowników korzysta także z urządzeń mobilnych, takich jak smartfony czy też tablety, dlatego też nasze strony internetowe są responsywne, tj. dostosowanie do wyświetlania na urządzeniach mobilnych.
Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?
Naszym celem jest spełnienie oczekiwań klientów, jednakże zdajemy sobie sprawę z dynamiki współczesnego biznesu. Dokładamy więc wszelkich starań, by witryny internetowe tworzone dla naszych klientów powstawały możliwie jak najszybciej. Proces ten staramy się ograniczyć do 21 dni, zawierając w tym czasie wszelkie ustalenia, zaprojektowanie odpowiedniej grafiki, stworzenie treści, wdrożenie odpowiednich funkcjonalności, zoptymalizowanie witryny, jak również przetestowanie jej w wielu płaszczyznach.